Filo Müşterilerimize Özel Hizmetler


Filolara özel organizasyon yapımızla her konuda desteğe hazırız...

Filoya Özel Bakım ve Onarım Çözümleri

Filonuzu satın alırken size; iskontolu ve yıl boyunca sabit fiyatlı bakım paketleri teklif ediyoruz. En kaliteli bakım ve onarım hizmetini, en ekonomik yedek parça çözümleri ile sunuyoruz. Filonuzun ihtiyacına özel hazırlanacak bakım paketleri ile en yüksek faydayı en uygun fiyatla sağlıyoruz.

Ekonomik Yedek Parça Hizmetleri

Orijinal yedek parçanın yanı sıra eşdeğer yedek parça ve 2. el yedek parça seçenekleriyle filonuzun bakım ve onarım maliyetlerini en uygun düzeye çekme olanağı tanıyoruz. Ayrıca periyodik bakım dışında filonuzun en çok tükettiği yedek parçalar için indirimli fiyatlar ve alternatif parçalar sunuyoruz.

Kazançlı Kampanya ve İndirimler

Yıl boyunca sabit fiyatlı periyodik bakım kampanyaları, ücretsiz check-up, yedek parça ve servis hizmetlerinde indirim fırsatları ve promosyonlar ile filonuz için çok kazançlı avantajlar sunuyoruz.

Özel Filo Danışmanlığı

Her filo müşterimize, direkt olarak ulaşabilecekleri bir filo danışmanı atıyoruz. Filo danışmanları ile tüm işlemlerinizi tek kanaldan çözüyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmet için filo danışmanlarımız aracılığı ile size özel teklifler sunuyor, çözümler geliştiriyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Filonuzdan en yüksek verimi elde etmeniz için uzmanlarımızla araç sürücülerinizi ve teknik personelinizi eğitiyoruz. Eğitim programlarımızla ekibinizi, ekonomik sürüş ve teknik konularda bilgiyle donatıyoruz.

Düzenli Ziyaretler

Uzman ekibimizle filonuzu düzenli olarak ziyaret edip gerekli teknik ve mali değerlendirmelerle en yüksek verime ve alternatif çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Mitsubishi Care hattından 7 gün/24 saat müşteri ilişkileri yetkililerimize ulaşabilir, soru, talep ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Talepleriniz en kısa sürede sonuçlanır ve size dönüş sağlanır. Ayrıca bu linkte yer alan iletişim formu üzerinden tüm soru, talep ve görüşlerinizi online olarak iletebilirsiniz.

Ücretsiz Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri

7 gün 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşuyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda 0850 577 25 25 numaralı telefonumuzdan bizi aradığınızda siz neredeyseniz biz de oradayız. Trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yıl boyunca sizden hiçbir ücret talep etmeden aracınızı yetkili servislerimize çekiyoruz. Kaza durumunda; onarım yetkili servisimizde yapılacaksa çekim masraflarınız bizden. Üstelik aracınız kaç yaşında olursa olsun!

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Filonuza vereceğimiz hizmeti geliştirmek için görüş ve önerilerinizi azami ölçüde dikkate alıyoruz. Belirli periyodlarla gerçekleştirdiğimiz müşteri memnuniyeti anketlerimizle gelişim alanlarımızı tespit ediyor, yeni hizmet ve ürünler için çalışmalarımıza yön veriyoruz.