Test Sürüşü İçin Randevu Alın


Eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamak için aracınızı seçip formu doldurun. Sizi en kısa sürede hayalinizdeki Mitsubishi ile buluşturalım.

BİRİNCİ
ADIM

Aracınızı Seçiniz

{{car.car_title}}

{{car.car_title}}

İKİNCİ
ADIM

Lütfen şehir seçiniz.

Lütfen servis/bayi seçiniz.

*

*

Lütfen isminizi giriniz.

*

*

Lütfen soyisminizi giriniz.

*

*

Lütfen GSM bilgilerinizi kontrol ediniz.

*

*

Lütfen E-posta bilgilerinizi kontrol ediniz.

*Doldurulması zorunlu alanlar

Temsa Motorlu Araçlar’ın (MERSİS NO:0838-0436-1750-0016) 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil mevzuat kapsamında, TEMSA Motorlu Araçlar tarafından sunulan mal ve hizmetlerin sağlanması, satışı, pazarlanması, kampanya, tanıtım, etkinlik ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi amacıyla iletişime geçilmesini onaylıyorum.

 

* Temsa’nın, bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını:

Lütfen yukarıdaki aydınlatma metnini okuyup, onaylayınız.

ÜÇÜNCÜ
ADIM

Tarifsiz Bir Deneyim

Hayalinizi Keşfedin

Hayalinizdeki Mitsubishi’nin hayran bırakan performansı, üstün teknolojileri ve çok daha fazlası hakkında yetkili satıcılarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Keyfini Sürün

Benzersiz bir sürüş deneyimi için sürücü koltuğuna geçmeye ne dersiniz? Hayalinizdeki Mitsubishi ile test sürüşüne çıkın ve bu tarifsiz deneyimin keyfini sürün.

Detayları Hissedin

Sürücü koltuğuna oturun. Koltuğunuzu kendinize göre ayarlayın. Gaza basın ve motorun sesini duyun. Hayalinizdeki Mitsubishi’nin kusursuz detaylarını hissetmek için şimdi formu doldurun.