Satış Sonrası - Orjinal Yedek Parça


Sürüş güvenliğiniz ve keyfinizden ödün vermemek için her zaman Mitsubishi'nin orjinal yedek parçalarını tercih edin.

Büyük fedakarlıklarla aldığınız aracınızın ilk günkü kadar güvenli, konforlu, sorunsuz ve değerli olması, orijinal yedek parça ile yapılan düzenli bakımlarla mümkündür. Yan sanayi parçalar, taklit parçalar görsel olarak birbirine benzemekle birlikte, kullanım esnasında aracınıza zarar veren unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Orijinal olmayan parçaların ilk aşamada düşük maliyetli olduğu düşünülse de bunlar, uzun vadelerde telafisi mümkün olmayan zararlar açabilecek kadar risk taşımaktadır.

Mitsubishi orijinal yedek parçaları birçok kalite ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testlerden geçen parçalar, güvenli ve garanti kapsamındaki parçalardır. Orijinal olmayan parçalarda ise bu söz konusu değildir ve ne zaman nerede arıza yapacağı önceden kestirilemez.

Orijinal yedek parçalar kullanıcının can güvenliği ve çevre sağlığı için önemlidir ve belirli standartlar altında üretilmektedir.

Yağ filtresi motorunuza zarar verebilecek her türlü yabancı maddeleri bünyesinde tutarak onu korur. Bu nedenle motor bakımında çok önemli bir rol oynar ve düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.

Orijinal Yağ Filtresi Kullanmazsanız;

Orijinal Mitsubishi yağ filtreleri, aracınızın motor tipine ve büyüklüğüne göre uygun miktarda yağ akışını sağlamak üzere özel olarak üretilmiştir.

• Kötü filtre kağıdı tıkanmalara yol açtığından motor arızalarına neden olur.

• Motor yağı çabuk kirlenir. Bu nedenle daha sık filtre değişimine gerek duyulur.

• Kirli yağı motora geçirdiği için motorun hızlı aşınmasına yol açar.

Hava Filtresi Motorun Akciğeridir!

Motor ancak doğru hava-yakıt karışımı ile istediğiniz yüksek performansı gösterebilir. Bu da elbette emilen havanın temiz olmasıyla mümkündür.Hava filtresi, hava girişindeki tozu yok eder ve motora temiz hava girmesini sağlar.

Uygun hava filtreleri kullanımı doğru hava-yakıt karışımının oluşmasını sağlarken kullanıcıya yakıt tasarrufu sağlar. Mitsubishi tarafından belirtilen maksimum performansını sunar.

Orijinal Hava Filtresi Kullanmazsanız;

• Araç gerektiği gibi hızlanmayacaktır.

• Araç fazla yakıt harcayacaktır.

• Motor kolaylıkla hasar görebilecektir. Her zaman orijinal hava filtresi isteyiniz!